KURUMSAL

Öztümsan ilkelidirprofesyoneldirçağdaştıruzmandır


Hakkımızda

Şirketimiz 1975 yılında Talat Yılmazdere ve ortakları tarafından Tümsan adı ile ilaçlama makinaları imalatı yapmak üzere kurulmuştur.

1982 yılında ortaklarından ayrılarak Öztümsan adını almış ve faaliyetine devam etmiştir.2008 yılında kurumsallaşarak Ltd. Şti. olmuş;ilaçlama makinaları,ilaçlama ekipmanları,sisleme, nemlendirme, açık alan serinletme, jeneratör moto pomp, motosiklet, basınçlı yıkama makinaları üzerine faaliyetlerine devam etmektedir.

Misting sisleme sistemi, firmamız tarafından yurtdışında özel olarak imalatı yaptırılan Nozul ve bağlantı parçalarının firmamız bünyesinde monte edilmesiyle oluşturulmaktadır.

Vizyon
Gelecek yıllar içinde müşterilerimizin problemlerinin çözüldüğü ve gerekli ihtiyaçların karşılandığı sıcak satış ortamında marketing bazlı bir satış sistemi kurmak.

Müşterimizin beklediği kalite ihtiyaçlarını, maliyetleri ve en uygun teslimat şartlarını karşılayan, en uygun şekilde organize eden, modern,bilimsel yönü önde,öğretici,hizmet bazlı kurumsallaşmış işletme haline gelmek.

Misyon
Müşterilerimizin gerekli ihtiyaçlarını keşfederek, bizim ürün gamımızdan teminini sağlayabilmek ve onlarla birlikte problem çözme sürecinde yer alarak,uzun süreçli ticari ilişkiler kurmaktır.